مجله مجازی تیونر

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

عضویت در کانال عشق ماشین

عضویت در کانال عشق ماشین !

فروشگاه تیونرشاپ

 

پریموبولان و دانستنی هایی در مورد آن

پریموبولان ملایم ترین و کم خطر ترین استروئید آنابولیک با عوارض آندروژنی بسیار پایین می باشد که در انواع خوراکی و تزریقی موجود می باشد ولی نوع تزریقی آن بسیار بھتر و ب ا اثربیشتر و عوارض کمتر می باشد .

اگرچه پریموبولان از دکا کم اثرترو با اثری ملایم تر می باشد ولی ترکیب آن با سایر استروئید ھا بسیار مفید و با اثراست مخصوصا برای مبتدی ھا .  مثلا اگر می خواھید حجیم شوید و از دکا نیز استفاده نکنید می توانید از ترکیب پریموبولان با سوستانون یا دیانابول استفاده کنید پریمو بلان با اثر ضعیف و دیر اثر بودن آن برای آنھایی که صبورند و از عوارض خطرناک عوارض استروئید ھای قوی و سریع اثر مثل اوکسی آگاه ھستند مناسب می باشد زیرا پریموبولان کم خطر ترین استروئید موجود می باشد ( در سطح دینابولون است ) . پریموبولان معمولا توسط ورزشکاران خانم ھم مورداستفاده قرار میگ یرد ھمچنین خاصیت ھای استروژنی کم آن باعث میشود در طول مصرف احتباس آب و نمک نداشته باشیم . ھمچنین نھایتا تا ۴ تا ۵ ھفته می توان آن را در خون ردیابی کرد پس در نتیجه دردوره ھای آماده سازی مسابقات بیشتر توسط ورزشکاران مورد استفاده قرار می گیرد . موثرترین دوز استفاده از آن ٢٠٠ تا ۴٠٠ میلیگرم درھفته می باشد و مصرف بیشتر از ١٠٠ میلی گرم تنھا برای آقایان ورزشکارمجازمیباشد .

معمولا از ترکیب آن با دکا برای افزایش حجم بیشتر و از ترکیب آن با وینسترول برای نگھداری حجم بیشتر در دوره کات ست استفاده میگردد . پریموبولان در آمپول ھای ١٠٠ میلی گرم موجود میباشد که از نوع خوراکی آن بسیار بھتر است ولی پریموبولان در نوع خوراکی نیز موجود می باشد که در قرص ھای ۵٠ میلی گرم موجود می باشد و دوز مصرفی آن نیز بین ۵٠ تا ٢٠٠ میلی گرم در روز می باشد

تظرات ارسال شده


  • بلاگ دیزاین ، مرکز طراحی حرفه ای قالب اختصاصی رزبلاگ

    هم اکنون قالب اختصاصی سایت خود را سفارش دهید.

    www.BlogDesign.ir

  • http://www.b-roman.ir/

کد امنیتی رفرش