مجله مجازی تیونر

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

عضویت در کانال عشق ماشین

عضویت در کانال عشق ماشین !

فروشگاه تیونرشاپ

دندان یکی از مهمترین عناصر زیبایی به حساب میاد که تمیزی و درخشندگی آن باعث افزایش زیبایی و جذابیت خواهد شد و علاوه بر کاربرد ظاهری که دارد یکی از مهمترین بخش های هضم غذا می باشد که سلامت" target="_blank">سلامت آن باعث سلامت" target="_blank">سلامت کل بدن خواهد شد !

حال اگر دندانهایتان زرد شده و یا رو یه زردی می رود حتما از خود پرسیده اید که ک علت زردی دندان ها چیست ؟ چگونه و با چه راه هایی میتوانم این زردی را از بین ببرم و جلوگیری نمایم ؟

برای پاسخ به این سوال ها و سوالات دیگر در رابطه با سلامت" target="_blank">سلامت و بهداشت دندان در ادامه مطلب با ما همراه باشید ...

1 - کربنات سود ماده ای است که باعث سفیدی دندان ها می شود که می توانید از این ماده شیمیایی به روی دندانهایتان مصرف کنید .

نحوه ی استفاده : برای استفاده این ماده را بر روی مسواک خود بزنید و به دندان هایتان بمالید !

تذکر : البته باید دقت کنید د که هرگززز این ماده ی را قورت دهید و در حین استفاده حتما دهانتان را از آب پر کنید تا مبادا غلظت زیاد این ماده باعث از بین رفتن مینای دندانتان شود !

5 روش برای رفع زردی دندانها

2 - مصرف برخی از مواد غذایی مانند سیب و هویج باعث سفیدی دندان هایتان می شود زیرا این دو میوه دارای موادی هستند که باعث از رفتن  رسوبی که بر روی دندان های شما قرار دارد می شود ، و باعث پاکی دندانهایتان از جرم خواهد شد .

3 - مصرف مواد غذایی و نوشیدنی هایی مانند : چای ، قهوه و برخی از میوه های قرمز رنگ مانند : گیلاس ، تمشک و ... باعث ایجاد لک و رسوب دندان ها می شوند !

راه حل : برای رفع این لک ها و جرم های قهوه ای و زرد رنگ بهتر است مدتی بعد از اینکه این مواد غذایی را میل نمودید دندانهایتان را مسواک بزنید !

4 - کشیدن سیگار به دلیل اینکه نیکوتین بالایی دارد باعث ایجاد لک بر روی دندان ها میشود و رسوبات زیادی را بر روی دندان های تان به جای می گذارد !

راه حل : برای رفع این لک ها هر چند وقت یک بار به دندانپزشک مراجعه کرده و دندانهایتان را جرم گیری نمایید !

5 روش برای رفع زردی دندانها

5 - برای اینکه همیشه دندان های براقی داشته باشید توصیه می کنیم که هر روز سه مرتبه به مدت سه دقیقه مسواک بزنید !

تذکر : مدت زمان توصیه شده برای مسواک زدن 3 دقیقه است ! زیرا بیشتر از 3 دقیقه به مینای دندان آسیب وارد می شود و کمتر از 3 دقیقه دندان های شما به خوبی تمیز نخواهد شد !

لبتون همیشه خندون باشه :)

تظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش