مجله مجازی تیونر

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

عضویت در کانال عشق ماشین

عضویت در کانال عشق ماشین !

فروشگاه تیونرشاپ

تیم فوتبال ایران توانست امشب با یک بازی منطقی و زیبا تیم ملی فوتبال ازبکستان را با نتیجه ی 2 - 0 شکست دهد و با این که دو بازی تا پایان بازی های مقدماتی جام جهانی باقی مانده صعود خود را به جام جهانی روسیه قطعی نماید ! ادامه خبر...

با سلام و تبریک به هم وطنان عزیز جهت صعود تیم ملی ایران به جام جهانی روسیه !

خیلی خوشحالم که اولین خبر ورزشی سایت مجله ی مجازی تیونر را به صعود تیم ملی ایران به جام جهانی روسیه اختصاص میدهم !

تیم ملی فوتبال ایران توانست امشب با یک بازی منطقی و زیبا تیم ملی فوتبال ازبکستان را با نتیجه ی 2 - 0 ( با گلزنی سردار آزمون در دقیقه 22 و مهدی طارمی در دقیقه 78 ) شکست دهد و با وجود اینکه دو بازی تا پایان بازی های مقدماتی جام جهانی باقی مانده صعود خود را به جام جهانی روسیه قطعی نماید !

ترکیب تیم ملی فوتبال ایران مقابل ازبکستان :

علیرضا بیرانوند

سید جلال حسینی - مرتضی پور علی گنجی - رامین رضائیان - میلاد محمدی

سعید عزت اللهی - علی کریمی - علیرضا جهانبخش

مهدی طارمی - مسعود شجاعی - سردار آزمون

جزئیات بازی : تیم ملی فوتبال ایران دقایق ابتدایی را با یک بازی منطقی و حجومی آغاز کرد و توانست در دقیقه ی 22 بازی با یک کار تیم عالی و تک به تک سردار آزمون به گل برسد !

بعد از گل ایران به ازبکستان ، تیم ملی ایران از حالت حجومی خود کاست و بیشتر به اداره و کنترل توپ و نیم نگاهی هم به ضد حملات چشم دوخته بود !

نیمه ی اول با همین نتیجه به پایان رسید و بعد از آغاز نیمه دوم تیم ملی ایران بعد از حملاتی که روی دروازه ازبکستان انجام داد موفق شد در دقیقه ی 48 بازی با خطایی که روی مهدی طارمی در محوطه ی جریمه صورت گرفت به پنالتی برسد که باعث شادی و خوشحالی ایرانیان شد ؛ ولی مسعود شجاعی نتوانست از ضربه پنالتی به نحو احسن استفاده نماید و توپ از بالای دروازه به بیرون رفت تا ایرانیان با استرس ادامه بازی را دنبال کنند !

بازی خوب و منطقی ایران در نیمه ی دوم نیز ادامه داشت تا اینکه مهدی طارمی توانست در دقیقه ی 87 بازی کار را یکسره کند و با زدن گل دوم خیال ایرانیان را از سعود به جام جهانی روسیه راحت نماید !

با پایان بازی ایران توانست برای اولین بار در تاریخ در حضور 90 هزار تماشگر ورزشگاه آزادی دو بار پشت سر هم به جام جهانی صعود کند !

در حاشیه ی پایان بازی خوشحالی عجیب کیروش قابل توجه بود !!! و نباید فراموش کنیم که تیم ملی فوتبال ایران دو بار پشت سر هم صعود به جام جهانی را مدیون این سرمربی خوب و باتجربه و مدبر است !

تا اینجا فقط تکلیف 3 تیم روسیه - برزیل - ایران به عنوان تیم های صعود کننده به جام جهانی 2018 روسیه مشخص شده است !

به امید موفقیت تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 روسیه !

تظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش