مجله مجازی تیونر

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

عضویت در کانال عشق ماشین

عضویت در کانال عشق ماشین !

فروشگاه تیونرشاپ

راه های خوش هیکل شدن !

جمعه 02 مهر 1395

حتما شما هم مثل همه ی ادم ها دوست دارین هیکل خوش فرم داشته باشین و امروزه یکی از اصلی ترین دلایل باشگاه رفتن جوانان نیز رسیدن به هیکل و اندامی متناسب میباشد !

در این بخش از سایت قصد داریم 15 راه موثر برای رسیدن به هیکل متناسب بدون رفتن به باشگاه را به شما معرفی کنیم !

برای آشنایی با این راه ها در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید . . .

1 - روی یک صندلی دسته‌ دار بنشینید . ساعد دست ‌های تان را روی دسته صندلی بگذارید . ران ‌های ‌تان را به هم بچسبانید و سعی کنید پاهای ‌تان را حداقل 6 سانتی‌ متر از سطح زمین بالاتر بیاورید .

10 ثانیه در این وضعیت بمانید و دوباره به حالت اول برگردید .

شما باید این حرکت را از 5 مرتبه در روز شروع کنید و کم‌ کم به 20 مرتبه در روز برسانید .

2 - روی یک بالش به پشت دراز بکشید . دستان خود را در امتداد بدن‌ تان قرار دهید و پاهای ‌تان را به هم بچسبانید . حالا سعی کنید که بدون استفاده از دست ، پاهای تان را 15 تا 20 سانتی ‌متر بالا بیاورید و حداقل 5 ثانیه در این وضعیت بمانید . این حرکت هم می ‌تواند از 5 مرتبه در روز شروع ‌شود و به 20 تا 25 مرتبه هم برسد .

3 - وقتی پیاده‌ روی می ‌کنید ، هنگام راه رفتن بدن خودتان را به سمت چپ و راست متمایل کنید . با این کار ، هم شکم‌ تان آب می ‌شود و هم پهلوهای‌ تان .

4 - از حلقه‌ های ورزشی برای کوچک شدن شکم ‌تان استفاده کنید . شما می ‌توانید در ابتدای کار ، تنها روزی 2 دقیقه یا 50 بار حلقه بزنید و به مرور زمان حلقه زدن را تا 30 دقیقه هم ادامه دهید .

5 - دراز و نشست یکی از موثرترین و ساده ‌ترین ورزش‌ هایی است که می ‌تواند شکم را کوچک کند .

پس به پشت روی زمین دراز بکشید . دست‌ های‌ تان را پشت گردن خود گره بزنید و هر چند بار که می‌ توانید حرکت دراز و نشست را تکرار کنید و در روزهای بعد ، دفعات تکرار حرکت را افزایش دهید .

6 - هنگام پیاده ‌روی ، ضربه‌ های سبک و آرامی را با انگشتان دست به شکم ‌تان وارد کنید . این جوری تحرک ماهیچه‌ های شکم خود را افزایش می ‌دهید و باعث می ‌شوید که آن ها چربی بیشتری بسوزانند .

7 - به پشت دراز بکشید . یک بالش کوچک زیر پاشنه پاهای‌ تان قرار دهید و دست‌ های‌ تان را در راستای پهلو‌های ‌تان روی زمین بگذارید . دو دمبل نیم تا دو کیلویی در دست بگیرید و سپس دست‌ های تان را به صورت صاف 10 سانتی ‌متر از سطح زمین بالا بیاورید . 10 ثانیه در این حالت بمانید ، 5 ثانیه استراحت کنید و این حرکت را حداقل 7 بار در روز انجام دهید .

8 - همان‌ طور که نشسته ‌اید و مشغول کارهای روزمره ‌تان ( مثلا تماشای تلویزیون ) هستید ، با کف دست خیلی آهسته به شکم خود ضربه بزنید .

9 - طناب زدن هم برای کوچک کردن شکم بسیار مفید است ، به شرطی که شما حداقل روزی 50 مرتبه طناب بزنید .

10 - زیاد یک جا ننشینید . نشستن طولانی ‌مدت باعث چاق شدن افراد می ‌شود و این چاقی ‌ها هم بیشتر در ناحیه ران پا و شکم رخ می ‌دهد . شاید به همین خاطر باشد که بیشتر رانندگان شکم بزرگی دارند .

11 - سر پا بایستید . دو دمبل نیم تا دو کیلویی دست ‌تان بگیرید و دست ‌های‌ تان را به حالت عمود با بدن ‌تان قرار دهید  . حدود 20 ثانیه در این حالت بمانید و بعد از 10 ثانیه استراحت این حرکت را دوباره انجام دهید . برای هر چه زودتر آب شدن شکم‌ تان باید این حرکت را حداقل روزی 15 مرتبه انجام دهید و به مرور آن را به 30 مرتبه در روز هم برسانید .

12 - در طول روز شکم‌ بندهای سفت و محکم را دور شکم خود ببندید .

13 - سر پا بایستید . دست ‌های‌ تان را کاملا از هم باز کنید و یک پای ‌تان را از روی زمین بردارید و بدن ‌تان را به سمت جلو و پای بلند شده ‌تان را به سمت عقب متمایل کنید . چند ثانیه در این وضعیت بمانید و در هر مرتبه تکرار ، پای بلند شده‌ تان را جا به‌ جا کنید .

14 - به پشت دراز بکشید .

دستان خود را پشت سرتان قلاب کنید و کمی سر و شانه‌ های ‌تان را به سمت جلو متمایل کنید .

این حرکات را در حالی انجام دهید که پاهای ‌تان به صورت عمود با بدن‌ تان قرار دارند .

15 - به پشت دراز بکشید .

زانوهای ‌تان را کمی خم کنید .

دست‌ های‌ تان را پشت گردن ‌تان قلاب کنید و سر و شانه‌ های‌ تان را تا وسط کمر به سمت جلو متمایل كنید .

تظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش