مجله مجازی تیونر

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

عضویت در کانال عشق ماشین

عضویت در کانال عشق ماشین !

فروشگاه تیونرشاپ

مزایای آب سرد برای پوست

دوشنبه 03 فروردین 1394

 

مزایای آب سرد برای پوست

تمام خانمهایی که شما به پوستشان حسودی میکنید ، به احتمال زیاد در کنار تمام مراقبت های زیبایی شان ، از آب سرد استفاده میکنند .

ادامه ی این متن را بخوانید تا به مزایای کاهش درجه ی آب پی ببرید. 

۱. با آب گرم شروع کنید زمانی که میخواهید پوست خود را تمیز کنید : خیلی مهم است که از آب گرم استفاده نمایید . این کار منافذ پوستتان را باز میکند ، این چنین میشود که میتوانید پوستتان را از باکتری ها ، آلودگی ، چربی اضافی و سلولهای مرده تمیز کنید . همچنین آب گرم از هرگونه التهابی جلوگیری خواهد کرد . 

۲. با آب سرد شوک وارد کنید : پس از اینکه صورتتان را شستید ، باید صورت خود را با آب خیلی سرد آبکشی کنید . حرارت سرد باعث میشود منافذ پوستتان بسته شود . منافذ بسته از ایجاد هرگونه آلودگی ، باکتری و سلولهای مرده و نهایتا از بوجود آمدن جوش ها جلوگیری میکند . همچنین منافذ بسته ، باعث میشوند تا سطح پوستتان برای استعمال فونداسیون و دیگر مواد آرایشی هموارتر باشد . 

۳. پیگیری بعد از اینکه با آب سرد به منافذ پوستتان شوک وارد کردید : حالا باید همانند مرطوب کننده ، به پوستتان تونر هم بمالید . نگاه داشتن این محصولات در دمای خنک نیز به بهتر شدن ظاهر پوستتان کمک خواهد کرد. 

آب سرد برای مراقبت از پوست بدن :

۱. پیشگیری از خشک شدن پوست زمانی که با آب داغ دوش میگیرید : شاید متوجه این شده باشید که پوست شما خشک، پوست پوست و تحریک میشود . آب داغ ، عملا بجای اینکه به رطوبت پوستتان بیفزاید ، آن را از بین میبرد . استفاده از آب سرد ، به شما کمک خواهد کرد تا رطوبت پوستتان را حفظ کنید . 

۲. بستن منافذ پوست : ممکن است فکر کنید که فقط باید به فکر منافذ پوست صورتتان باشید ، در حالیکه این درست نیست . منافذ پوست بدن نیز احتیاج به مراقبت دارند . پس از شست و شو ، وارد کردن شوک به پوست بدن با استفاده از آب سرد ، باعث خواهد شد تا منافذ پوست بدنتان نیز بسته شده و ظاهری سرحال و پوستی صاف بدست بیاورید.

۳. گردش خون : زمانی که از آب داغ یا گرم استفاده میکنید ، جریان خون در پوست شما افزایش میابد . اما زمانی که از آب سرد استفاده کنید ، جریان خون در اندام شما افزایش پیدا خواهد کرد . بنابراین اگر هنگامی که دوش میگیرید ، آب گرم را سرد کنید ، به گردش خون در بدنتان کمک خواهید کرد . خون به جریان افتاده و در بدنتان میچرخد .

۴. جلوگیری از سیاهی و پف زیر چشم : آب سرد به منقبض شدن رگهای خونی شما کمک خواهد کرد . این کار باعث کاهش ورم و سیاهی زیر چشم خواهد شد . شما جوان تر و شاداب تر بنظر خواهید رسید . 

۵. کاهش چین و چروک : وقتی پوست شما خشک و پوسته پوسته شود ، شما بیشتر مستعد خطوط و چین و چروک خواهید شد . از آنجایی که آب داغ و گرم باعث خشکی پوست میشود ، ممکن است متوجه شوید که چین و چروک های پوستتان هم بیشتر شده است . با استفاده از آب سرد ، قادر خواهید شد تا علائم پیری را کاهش داده و پوستتان را جوان و سرحال نگاه دارید.

تظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش